כפרי נופש בגרמניה


כפרי הנופש של סנטר פארקס (Center Parcs) בגרמניה, מהווים בסיס מושלם לחופשה משפחתית בגרמניה. הם מציעים מגוון בתי נופש, כולם מצויידים בצורה שתאפשר חופשה משפחתית מפנקת במיוחד. המגורים פזורים במרחבים מטופחים, הממוקמים בסביבה פסטורלית יפהפייה, בין אם מדובר בהרים, בחוף הים או ביערות עבותים. ישנן אינספור אפשרויות לטיולים רגליים וסיורים בטבע הציורי באזור

 

כפרי הנופש של סנטר פארקס (Center Parcs) בגרמניה מיועדים במיוחד לחופשה משפחתית עם ילדים, כיוון שיש בהם שפע אופציות מהנות לנופש משפחתי אידיאלי, ביניהן בריכות, מתקני ספורט וספא ומסעדות, כמו גם מגוון עיסוקים לילדים. אנו מציעים חבילות לכפרי הנופש סנטר פארקס הכוללות טיסה, רכב, קוטג' ועוד. צרו עמנו קשר או השאירו פרטים לקבלת ייעוץ ומידע נוסף.

 

כפר נופש בגרמניה אמנם מותאם מאד למשפחות בין היתר בזכות הגיוון הרב אותו הוא מאפשר, יחד עם זאת מדובר על הזדמנות נפלאה גם לחופשה זוגית, הן מבחינת התנאים אותו מציע הכפר והן מבחינת המיקומים האסטרטגיים של הכפרים, אשר מאפשרים לתור את כל המדינה.

 

כפר נופש מומלץ לילדים באירופה – סנטר פארקס גרמניה


חופשה משפחתית בגרמניה לא תהיה מושלמת בלי האווירה הייחודית של אחד מכפרי הנופש של סנטר פארקס שמציעים מעטה מפנק ונעים במיוחד המהווה אטרקציה כשלעצמו. המרחבים הירוקים והנוף עוצר הנשימה, המתחמים הנעימים שמיועדים למגורים ולמחייה והאיזורים הסמוכים שתמיד נבחרו בפינצטה מאפשרים לקבל הנאה צרופה בכל אחד מהכפרים השונים. ניתן לבחור אחד מני רבים שפזורים במדינה בין אם אתם רוצים כפר נופש בצפון גרמניה או בכל אזור אחר שלה.

 

אם אתם מתלבטים בנוגע לאזור ולתכנון מסלול הטיול אחד מנציגינו ישמח לסייע עם הכוונה וטיפים לכל אזור והמוקדים החשובים בו.

 

 

Call Now Button