טיול מאורגן להולנד


טיול מאורגן בכפר הנופש De Eemhof שבהולנד

חופשה ברשת כפרי הנופש סנטר פארקס מאפשרת לכל המשפחה לצאת לחופשה בראש שקט! ורק ליהנות מחוויית נופש משפחתית אוטלטימטיבית, המציעה אינספור אטרקציות ומרכזי בילוי. 

אז לפני שאתם מתחילים לארוז…קבלו את התוכנית שלנו לטיול בהולנד:

יום שישי

הגענו ליעד! 
שדה התעופה באמסטרדם , נחיתה ואיסוף מזוודות.
בדרכנו לכפר הנופש De emhof  נכיר את הולנד המסורתית ונצא לטיול בכפר הדייגים 
וולנדם, נטייל לאורך הרציפים על פני הבתים הציוריים, שם נמצא, בין התושבים המקומיים הלבושים בתלבושות מסורתיות ונעולים בכפכפי העץ ההולנדים המפורסמים, שפע חנויות מזכרות ודוכני מאכלי הים.
נסיעה קצרה תוביל אותנו אל כפר טחנות הרוח , זאנסה שאנס, זהו מוזיאון פתוח ומרתק, שבו אפשר לראות כיצד חיו כפרי הולנד בימים עברו. נבקר בתחנת הרוח ה"חתול" ונמשיך לחוות גבינות כדי לראות איך מייצרים את הגבינה ואת כפכפי העץ .
משם נמשיך לכפר הנופש De eemhof , קבלת קוטג'ים , התארגנות וסיור בכפר .
בכפר, פארק מים מקורה עם מגלשות ואטרקציות נוספות, מסעדות , בתי קפה וסופרמרקט, בו תוכלו למצוא את כל המצרכים שתצטרכו.

יום שבת

יום בילוי בכפר הנופש, בפארק המים הטרופי והמקורה ובמתקני הכפר .

יום ראשון

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לווליבי – נבלה יום של אדרנלין במתקני הפארק, רכבות הרים, שייט בנהר המטורף, צניחה מהחלל ועוד מתקנים שונים ומאתגרים.
מבטיחים שנחזור עייפים ומאוד מרוצים ללינה בכפר!

יום שני

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לאמסטרדם, נבקר בכיכר הדאם, נראה את ארמון המלכותי והאנדרטה לזכרם של קרבנות מלחמת העולם השנייה, נראה את הבית של אנה פרנק בו הסתתרה, ( לא יתקיים ביקור בבית אנה פרנק ) נבקר בכיכר המוזאונים ובמוזיאון נמו.
 נמשיך לשייט בתעלות אמסטרדם ונקנח בזמן חופשי לבילוי במדרחוב התוסס שבקרבת כיכר הדאם.

יום שלישי

לאחר ארוחת הבוקר, נצא ליום כיף בכפר השעשועים אפטלינג, אחד הפארקים היפים והכיפיים  ביותר באירופה. הכפר מציע שפע של מתקני בילוי ושעשועים, ולאחרונה הכפר הורחב ונוספו בו גם מתקני extreme, בכפר נפגוש רכבות הרים, רכבת שדים , בית הרוחות, אבובים בנהר סוער ,עלי באבא, עמי ותמי ,פיות מכשפות ועוד …. 
יום רביעי
היום הוא יום שכולו שייט! בבוקר נשוט לספאקנבורג , עיירה הקרובה לכפר הנופש בה בכל יום רביעי יש שוק באווירה הולנדית, דוכנים עם מזכרות ומוצרים הולנדים בהכנה מקומית (בחודש אוגוסט), משם נמשיך לדולפינריום, שם נראה את פארק חיות הים הגדול באירופה הכולל דולפינים, אריות ים, כלבי ים ועוד. בסיום הביקור ניסע לחיטהורן לבילוי בעיירה המקסימה שנקראת גם  ונציה של הולנד" והסיבה לכך שהעיירה  בנויה, רובה ככולה, על תעלות מים ומעליהן גשרים נחמדים, השוכנים על גדות המים. נשוט בתעלות ונצפה בעיירה המקסימה והציורית כל כך מימי הבינים ונספוג מעט מן השלווה של המקום הקסום .
נחזור לכפר בשעות הערב .

יום חמישי

שוק הגבינות בעיירה חאודה- בכל יום חמישי איכרי האזור מביאים את גבינותיהם לכיכר הגדולה שליד העירייה למכירה, בשוק זה מוכרים את גבינות הגאודה  על שם העיירה. שוק זה הינו ססגוני ומבדר, ניתן לצפות בהכנת הגבינה ולראות את איכרי השוק מוכרים את הגבינות על פי המסורת של פעם. נושאי הגבינות לבושים בלבוש מסורתי. 
תושבי העיירה, בימי השוק, מתלבשים באופן מסורתי והמראה שלהם מסב הנאה גדולה לבאי השוק. 
נמשיך משם ל Delft  עיירה הידועה בחרסינה הכחולה עם העיטורים הכחולים של טחנות רוח ,פרות ועוד מהנוף המקומי, נטייל בין חנויות החרסינה, בכיכר המרכזית, בית העיריה המרשים והקתדרלה העתיקה , משם נגיע לקינדרדקייק – כפר אוטנטי שבו תחנות רוח עוד מהמאה ה18, בכפר 19 טחנות, נטייל בין הטחנות, נחזור לכפר הנופש לעת ערב.

 

יום שישי
מוקדם בבוקר נצא לשדה התעופה עמוסים בחוויות בטיסה לתל אביב 

 

 

 

 

 

 ימי הטיול הם להמחשה בלבד ויכולים להשתנות 

 

 

 

 
Call Now Button