טיול מאורגן להולנד, בלגיה וצרפת


טיול מאורגן להולנד, בלגיה וצרפת (יציאה ימי שני)

7 לילות / 8 ימים מלאים

 

יום שני

תל אביב – בריסל

הגעה לתחנה הראשונה!

לאחר נחיתה ואיסוף המזוודות, נצא אל העיר ברודג ', העיר הציורית והרומנטית המכונה ונציה של הצפון, וזאת בזכות תעלות המים היפות שלה. נבקר באגם האהבה, נטייל על פני בתי העיר העתיקים ובין חנויות התחרה והשוקולד. הביקור במדרחוב של העיר יכלול תחנה מתוקה במיוחד לילדים והזמנה לגלידה הבלגית המפורסמת.

משם נמשיך לכפר הנופש kempervennen  בו נלון בארבעה הלילות הבאים. בכפר הנופש תמצאו מסעדות וסופרמרקט בו תוכלו להצטייד במצרכים, פארק מים גדול ומקורה עם בריכת גלים , מגלשות ועוד אטרקציות רבות למיניהן .

לינה בכפר הנופש Kempervennen

 

יום שלישי

נתחיל את היום בארוחת בוקר במסעדת הכפר ואחריה נצא ליום כייף בכפר הדייגים וולנדם. נטייל לאורך הרציפים, על פני הבתים הציוריים ושפע חנויות המזכרות, נמצא דוכני מאכלי ים ונסתובב בין התושבים המקומיים, הלבושים בתלבושות מסורתיות ונעולים בכפכפי העץ ההולנדים המפורסמים.

נסיעה קצרה תביא אותנו אל כפר טחנות הרוח , זאנסה זחאנס, זהו מוזיאון פתוח ומרתק ,שבו אפשר לראות כיצד חיו כפרי הולנד בימים עברו .נבקר בתחנת הרוח ה"חתול" ונמשיך לחוות גבינות כדי לראות איך מייצרים את הגבינה ואת כפכפי העץ .

אחה"צ המוקדמות ניסע לבילוי של אחה"צ בעיר הקסומה אמסטרדם, נשוט בתעלות, נסייר סיור רגלי במדרחוב הידוע ובכיכר דאם המפורסמת .

בערב נחזור עייפים ומרוצים לכפר הנופש kempervennen  ללינה בכפר 

 

יום רביעי

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום מלא הרפתקאות בכפר השעשועים אפטלינג, אחד הפארקים היפים והכיפיים ביותר באירופה. הכפר מציע שפע של מתקני בילוי ושעשועים ולאחרונה הכפר הורחב ונוספו בו גם מתקני extreme .בכפר נפגוש רכבות הרים רכבת שדים, בית הרוחות, אבובים בנהר סוער, עלי באבא, עמי ותמי, פיות מכשפות ועוד. 

לקראת ערב נחזור להמשך בילוי ולינה בכפר .

 

יום חמישי

נבלה את היום בכפר הנופש Kempervennen בו תוכלו ליהנות מפארק המים ומתקני הכפר הרבים כגון: paint ball, אומגה או קיר טיפוס, על פי האפשרויות הפנויות שיהיו בכפר, בהרשמה מראש, כמו כן תוכלו לצאת לטיול אופניים, הרשמה מראש.

יום שישי

נארוז את חפצינו ולאחר ארוחת הבוקר, נצא בדרכינו לפריז! בדרך נעצור לפיקניק בטבע ונמשיך בדרכינו לכפר הנופש Village Nature הנמצא במרחק נסיעה של כחצי  מפריז.

כפר הנופש village nature נפתח לפני כשנה והוא מאופיין בחדשנותו ומרהיב ביופיו.

הגעה לכפר, קבלת הקוטג'ים, סיור בכפר אפשרות ליציאה בערב ל outlet שנמצא כ 4 ק"מ מהכפר, בoutlet תמצאו את מיטב המותגים וגם מסעדות נוספות למסעדות שבכפר .

לינה בכפר הנופש Village Nature.  

 

יום שבת

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור באטרקציות המרכזיות של פריז, במהלכו נראה את שער הניצחון המפורסם ושדרת שאנז אליזה המרשימה. נסייר בכיכר הקונקורד, נצפה אל כנסית נוטרדם המוכרת לנו יותר דרך הסיפורים עלובי החיים והגיבן מנוטרדאם של ויקטור הוגו, וכן נצפה על מוזיאון הלובר.

נעלה לקומתו השנייה של מגדל המונטפארנס המפורסם לתצפית על פריז.

אחה"צ חופשי לטיול עצמאי בפריז ובערב נחזור ללינה בכפר הנופש village Nature. 

 

יום ראשון

לאחר ארוחת הבוקר נהנה ממתקני הכפר והבריכות. למי שירצה, בשעות הצהריים נצא ליום כיף ביורו דיסני עד לשעה 23:00 שבו נראה את התהלוכה המרהיבה ביופייה ונחזור ללינה בכפר הנופש Village Nature שנמצא כ – 5 ד' נסיעה מהיורו דיסני  ללינה בכפר הנופש.

יום שני

בבוקר נארוז את חפצינו ואחרי ארוחת הבוקר נצא בדרכינו לבריסל, בדרכינו לשדה התעופה נבקר בעיר בריסל, נראה את פסל האוטמיום הענק,

נחלוף על פני ארמון המלך ונגיע לגרנד פאלס, הכיכר המפורסמת, הנחשבת לאחת הכיכרות השמורות והיפות ביותר באירופה. נצא לסיור רגלי במרכז העיר אשר יכלול את הפסל המפורסם של בריסל ה munkken pis.

לקראת ערב ניסע לשדה התעופה לטיסת ערב/ לילה לתל אביב, עמוסים בחוויות ומרוצים עד לב השמיים.

 

 

טיול מאורגן להולנד, בלגיה וצרפת (יציאה ימי שישי)

 

7 לילות / 8 ימים מלאים

 

לינה בכפרי נופש של הסנטר פארקס (Village Nature Paris-צרפת , Kempervennen-הולנד ) .

 

יום שישי – ת"א -בריסל

הגעה לתחנה הראשונה!

לאחר נחיתה נאסוף המזוודות וניגש לאוטובוס, נצא בדרכינו אל העיר ברודג ' – העיר הציורית והרומנטית המכונה ונציה של הצפון, בזכות תעלות המים היפות שלה, נבקר באגם האהבה עם הברבורים שבו, נטייל על פני בתי העיר העתיקים ובין חנויות התחרה והשוקולד, הביקור במדרחוב של העיר יכלול תחנה מתוקה במיוחד לילדים, הזמנה לגלידה הבלגית המפורסמת .

משם נמשיך בנסיעה לכפר הנופש Village nature  הנמצא במרחק כחצי שעה נסיעה מהעיר פריז . כפר הנופש Village Nature חדשני ומרהיב ביופיו.

אחה"צ הגעה לכפר, קבלת הקוטג'ים וסיור בכפר.   

אפשרות ליציאה בערב לoutlet  שנמצא כ 4 ק"מ מהכפר, בoutlet  תמצאו את מיטב המותגים והמסעדות בנוסף לקיים בכפר.

לינה בכפר הנופש village nature 

יום שבת

נתחיל את היום בארוחת בוקר בכפר ואחריה נצא לסיור באטרקציות המרכזיות של פריז : במהלכו נראה את שער הניצחון המפורסם ושדרת שאנז אליזה המרשימה, כיכר הקונקורד, נצפה אל כנסית נוטרדם  המוכרת לנו יותר דרך הסיפורים ,עלובי החיים, והגיבן מנותר דאם של ויקטור הוגו, נצפה על מוזיאון הלובר. נעלה לקומתו השנייה של מגדל המונטפארנס המפורסם לתצפית על פריז.

אחה"צ חופשי לטיול עצמאי בפריז. ובערב נחזור ללינה בכפר הנופש Village Nature  

 

יום ראשון

נתחיל את היום בארוחת בוקר בכפר, לאחר ארוחת הבוקר נהנה ממתקני הכפר והבריכות למי שירצה, בשעות הצהריים נצא ליום מלא הרפתקאות ביורו דיסני עד לשעה 23:00 שבו נראה את התהלוכה המרהיבה ביופייה

ונחזור ללינה בכפר הנופש Village Nature  שנמצא כ – 5 ד' נסיעה מהיורודיסני.

יום שני

בבוקר נארוז את חפצינו ולאחר ארוחת הבוקר נצא בדרכינו להולנד, בדרך נבקר במוזיאון הפתוח מיני אירופה, נבקר בבריסל נראה את פסל האוטמיום הענק, נחלוף על פני ארמון המלך ונגיע לגרנד פאלס הכיכר המפורסמת הנחשבת לאחת הכיכרות השמורות והיפות ביותר באירופה. נצא לסיור רגלי במרכז העיר אשר יכלול את פסל המפורסם של בריסל ה munkken pis  פסל הילד המשתין, משם נמשיך לכפר הנופש kempervennen בו נלון ב 4 הלילות הבאים. 

בכפר הנופש מסעדות , סופרמרקט בו תוכלו להצטייד במצרכים, פארק מים גדול ומקורה עם בריכת גלים, מגלשות ועוד. ואטרקציות למיניהן, לינה בכפר הנופש kempervennen 

יום שלישי

ארוחת בוקר במסעדת הכפר, לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול בכפר הדייגים וולנדם, נטייל לאורך הרציפים על פני הבתים הציוריים, שפע חנויות המזכרות ודוכני מאכלי הים, בין התושבים המקומיים הלבושים בתלבושות מסורתיות ונעולים בכפכפי העץ ההולנדים המפורסמים.

נסיעה קצרה תביא אותנו אל כפר טחנות הרוח זאנסה זחאנס זהו מוזיאון פתוח מרתק, שבו אפשר לראות כיצד חיו כפרי הולנד בימים עברו. נבקר בתחנת הרוח ה"חתול" ונמשיך לחוות גבינות כדי לראות איך מייצרים את הגבינה ואת כפכפי העץ.

אחה"צ המוקדמות ניסע לאמסטרדם לבילוי של אחה"צ בעיר הקסומה אמסטרדם, 

נשוט בתעלות אמסטרדם, נסייר סיור רגלי במדרחוב הידוע ובכיכר דאם המפורסמת,

בערב נחזור עייפים ומרוצים לכפר הנופש kempervennen  ללינה.

יום רביעי

לאחר ארוחת הבוקר נצא  ליום מלא הרפתקאות בכפר השעשועים אפטלינג, אחד הפארקים היפים והכיפיים ביותר באירופה. הכפר מציע שפע של מתקני בילוי ושעשועים ולאחרונה הכפר הורחב ונוספו בו גם מתקני extreme. בכפר נפגוש רכבות הרים רכבת שדים, בית הרוחות, אבובים בנהר סוער, עלי באבא, עמי ותמי, פיות מכשפות ועוד ….

לקראת ערב נחזור להמשך בילוי בכפר ולינה בכפר הנופש Kempervennen 

יום חמישי

יום כיף לבילוי בכפר הנופש ,Kempervennen  נהנה מפארק המים ומתקני הכפר הרבים, למי שירצה אפשר יהיה לצאת לטיול אופניים )בהרשמה מראש).

במסגרת יום הבילוי בכפר נהנה מאטרקציה בכפר (paint ball  או אומגה או קיר טיפוס על פי האפשרויות הפנויות שיהיו בכפר בהרשמה מראש).

יום שישי

בבוקר נארוז את חפצינו ולאחר ארוחת הבוקר, ניסע לעיר אנטוורפן נסייר בעיר העתיקה בכיכר השוק, הכיכר המרכזית נמצאת  בליבו של הרובע העתיק, בכיכר בתי קפה, בתי גלידות מהמאה ה 16 שבראש כל אחד ישנו סמל מוזהב שמסמל את הגלידה, מזרקת Brabo  , בסמוך לכיכר הקתדרלה הגדולה ועוד. ינתן זמן חופשי בסיום הביקור באנטוורפן ניסע לשדה התעופה בבריסל עמוסים בחוויות לטיסת ערב לתל אביב.  

 

 ימי הטיול הם להמחשה בלבד ויכולים להשתנות 

 

 

 

Call Now Button