דיסנילנד פריז


דיסנילנד פריז – בחירה מצוינת לבילוי משפחתי

אם החלטתם לעשות את החופשה המשפחתית הבאה בצרפת, ובדגש על אזור פריז, הרי שממתינים לכם ימים קסומים של הנאה, חוויות וזיכרונות שעוד ילוו אתכם לתקופה ארוכה. כמובן שפריז על סביבתה מציעה שלל מקומות בילוי, מונומנטים מרהיבים, טיולים וסיורים, ולא פחות חשוב – היא מציעה התלהבות וריגושים גם לצעירים שחבורה. מביניהם בולטת פארק דיסנילנד פריז שאליו מגיעות משפחות מכל רחבי העולם.

מה כדאי לדעת על דיסנילנד פריז

דיסנילנד פריז, שלעיתים נקרא יורו דיסנילנד פריז, הינו אחד מפארקי השעשועים הפופולאריים ביותר באירופה ובצרפת בפרט. הפארק ששוכן לא רחוק מהבירה הצרפתית מציעה אטרקציות מרהיבות המתאימות לילדים ומבוגרים כאחד, וזאת על פני מתחם ענק שלא ניתן למצות את כל האפשרויות שלו ביום אחד. על מנת להתמצא כדאי לדעת שהפארק מחולק לארבעה מתחמים הנקראים "ארצות", שהן ארץ ההרפתקאות, ארץ המערב הפרוע, ארץ התגליות וארץ הפנטזיה. אל כל הארצות האלו נכנסים דרך הכניסה הראשית שנקראת הרחוב הראשי של ארה"ב, ובו משוטטות דמויות דיסני ומתקיימים מופעים שונים לאורך היום.

מטבע הדברים, בכל מתחם או "ארץ" יש אטרקציות מעט שונות. כך למשל, ארץ המערב הפרוע מספרת את סיפורו של כפר כורים ומציעה מתקנים כגון רכבת הר הרעם הגדול, סאלון גוש הזהב, גן חיות לילדים עם חיות קטנות, גן משחקים בשם כפר האינידיאנים של פוקהונטס, נהרות המערב הרחוק להפלגה עם אוניית קיטור, אחוזת רוח רפאים, ועוד. לעומת זאת, ארץ הפנטזיה מציעה למשל רכיבה על הפילון המעופף דמבו, ארץ התגליות מציעה סרט 3D מרהיב, וכן הלאה – כל מתחם והמאפיינים הייחודיים שלו.

עוד חשוב לדעת שיש לדיסנילד פריז מחיר שונה בהתאם לבחירות שלכם, כאשר ניתן לקנות כרטיס ליום אחד של בילוי בפארק הכולל כחמישים מתקנים, וכן כרטיסים ליותר ימים ועד לארבעה. כאמור, הפארק נרחב מאוד ויש הרבה מה לעשות בו, כשקניית כרטיס ליותר מיום אחד מוזילה באופן יחסי את העלות לכל יום.

היכן לשהות וללון באזור?

אם אתם מתכננים טיול לפריז דיסנילד ומעוניינים לשהות וללון באזור, בוודאי לא תתקשו למצוא מקום, לרבות בית מלון הנמצא בפארק עצמו שניתן לקנות עבורו כרטיס משולב. אנו ממליצים כמובן על וילאז' נטור השוכן ממש לא רחוק מדיסנילנד  פריז כ 6 ק"מ מהכפר ומציע חוויה משפחתית מלאה בתוך נוף מיוחד ומקסים. בכפר ממתינות לכם אינספור פעילויות ואטרקציות, לרבות פארק מים מדהים עם שלל מתקנים, ספא רגוע ומפנק, ועוד.

הזמנת לינה לכפר הנופש וילאז' נטור לכל המשפחה אפשרית כבר עכשיו דרך האתר שלנו. לפרטים נוספים, קבלת ייעוץ וביצוע הזמנות בטלפון, פנו אל הצוות של סנטר פארקס ב- 1800-228-808.

Call Now Button