ברוכים הבאים לסנטר פארקס החדש שבו הטבע מחכה לך!


שוב שלום, זה הזמן להתחבר אחד לשני ולטבע. לנהל שיחות עמוקות מתחת לשמיים מוארים בכוכבים. להנות מהרפתקאות מרגשות בפארק המים במורד המגלשות ועוד פעילויות לכולם או לטייל ביער ולנשום אויר צח יחד עם כל המשפחה ולטבול רגליים במים הקרירים של הנחל. אנשים מרגישים מעולה כשיוצרים קשרים יחדיו, זו גם היתה הרשאתו של פייט דרקסן כשהקים את סנטר פארקס לפני 55 שנה. זה מה שנותן לנו היום השראה לקרב בין אנשים בלב הטבע.

זה הזמן להמציא את עצמנו מחדש

בשנים האחרונות אנשים מתחברים זה לזה ולעולם הטבע ואיכות הסביבה שחשוב לכולם. הצורך לביחד ולמשפחתיות גדל וכולל את כל היקרים לנו. לכן גם אנחנו בסנטר פארקס משתנים ומכבדים את הביחד והצורך להגן על הטבע שסביבנו. לאור זאת חידשנו את הכפרים ועיצבנו את המותג מחדש.

אנשים וטבע מחוברים למותג שלנו

המראה התחושה והחוויות בכפרים המחודשים שלנו מציגים את הקשר של האנשים לטבע. שינינו את הלוגו ואת הצבעעים בכדי להמחיש את הקשר העמוק ביותר שלנו לטבע.

אנחנו דואגים לאנשים ולטבע 

איכות הסביבה מאוד יקרה לכולנו מאז ההקמה של סנטר פארקס אנחנו מחוייבים לדאוג לאיכות הסביבה ולאנשים הסובבים אותו. ע"י תמיכה בארגונים שעוזרים לאנשים ולטבע וההוקרה על העשרת הסביבה האוטנטית והביולגית ע"י פעילויות קיימות רבות שאנחנו עושים בכפרים ובסביבתם.

מנפלאות הטבע

האין זה נהדר לראות את יקירכם נהנים מנפלאות הטבע , זו הסיבה שאנחנו משקיעים מאמצים רבים בכדי לוודא שאתם נהנים מהסביבה הטבעית, בואו לגלות מגוון חוויות חדשות ומפתיעות בטבע, בואו לשחק, ליצור, לטפל לחקור לגלות ולהנות מהטבע.

Call Now Button