אודות


סנטר פארקס, רשת כפרי הנופש המובילה באירופה הוקמה בהולנד על ידי היזם פיט דרקסן, בשנת 1968. הרשת מיוצגת בישראל בבלעדיות ע"י חברת ב.ד.גרייבר מאז 1998. כיום ישנם 24 כפרי נופש בהולנד, בלגיה, צרפת וגרמניה. הכפרים בנויים על קונספט של קוטג'ים הפרוסים בתוך יערות טבעיים. במרכז כל כפר יש את עולם המים הנקרא Aqua Mundo. ב- Aqua Mundo מרוכזים כל הפעילויות שמתקיימות עבור האורחים כגון: מגוון רחב של מסעדות המתאימות לילדים, מבוגרים ומסעדות גורמה, עולם מים של מגלשות אקסטרים, אבובים, וכו'. כפרי הנופש מציעים חווית אירוח משפחתית אקטיבית.

 

הכניסות לכפרים הינם בימי שישי ושני כך שביתר ימות השבוע האורחים והילדים יכולים להסתובב חופשי ללא חשש וללא תנועת מכוניות. בכפרים פעילות ספורטיבית כגון: חץ וקשת, אומגה, סירות פדלים, מרינות וכד'.

 

כל כפר מאופיין על ידי האטרקציה שלו לדוגמא:

De Eemhof  הולנד -ספורט ימי במרינה

De Kempervennen – הולנד מרכז השלג מונטנה (Montana Snowcenter) וצלילה עם שנורקלים

De Vossemeren –  בלגיה -"מפרץ דיסקאברי" – Discovery Bay – אי הפיראטים

Villages Nature – צרפת – יער האגדות

Het Meerdal – הולנד – ג'ימבורי והמגלשה הארוכה ביותר

Het Heijderbos – הולנד – ה"ג'אנגל דום"

Les Trois Forêts – צרפת -פארק חבלים

Erperheide – בלגיה – BALUBA

 

כמו כן משמשים הכפרים כבסיס לטיולי כוכב, רוב הכפרים הם שונים זה מזה, אך משויכים לרשת אחת. הלינה מבוססת על קוטג'ים בגדלים וסוגים שונים כגון קוט'ג קומפורט, פרימיום, VIP.

 

ב.ד גרייבר שירותי תיירות בע"מ היא חברה גלובלית המייצגת בבלעדיות את רשת כפרי הנופש Center Parcs המובילה באירופה, משווקת מורשית של Club med ושל חברות השיט המובילות בעולם וביניהן: Norwegian Cruise Line ,MSC ו-Royal Caribbean. גרייבר חברה בארגון התיירות הבינלאומי, UNIGLOBE Travel ב -IATA – ארגון התעופה הבינלאומי וב-TASA- ארגון סוכני הנסיעות האמריקאי.

 

מאז הקמתה, ב.ד גרייבר מקפידה ליישם את הערכים שהפכו אותה לאחת מחברות הנסיעות והתיירות הטובות בישראל

 

מצוינות בשירות, הצבת לקוחותיה הפרטיים והעסקיים במרכז ומתן מענה מלא לכל צורכיהם. יצירתיות וחדשנות, פיתוח מוצרים תיירותיים פורצי גבולות ומערכות טכנולוגיות חדשניות להעצמת חווית הלקוח ושיפור השירות, ראייה גלובלית, יצירה וטיפוח של רשת קשרים עסקיים חובקי עולם, עם גופים וארגונים מובילים בתחומי התיירות השונים. יושרה מקצועית, שקיפות מוחלטת וחתירה מתמדת לעסקה הטובה ביותר עבור לקוחותיה.

Call Now Button